Mūsų paslaugos - Veidrodinė, Apsauginė, Matinė, Tonuota ir Išmaniųjų plėvelių klijavimas ir instaliavimas.

Mes padėsime išsirinkti jums tinkamą plėvelės tipą, parinksime geriausiai jums tinkanti ir jūsų norus atitinkantį sprendimą ir suteisime plėvelės instaliavimo paslaugą. Mes jums siūlome matines plėveles. Veidrodinių plėvelių klijavimo paslaugas. Tonuotų plėvelių didelį pasirinkimą. Apsaugines lango plėveles nuo dūžio ir staigių vagysčių. Įvarias biurui ir biuro pertvaroms skirtas plėveles. Visas reklamos paslaugas, įmonės logotipo gamyba ir montavimas, darbo laiko gamyba ir klijavimas ir kitos reklamos darbų paslaugos.

Darbams suteikiama garantija.

Veidrodinės plėvelės apsaugos jūsų namus ar biurą nuo saulės kaitros ir UV spindulių. Veidrodinė plėvelė nereikalauja jokios papildomos priežiūros, valoma kaip paprastas stiklas, nenaudojant ambrazyvinių medžiagų. Veidrodinė plėvelė apsaugos jūsų turtą nuo saulės pažeidimų ir išblukimo. Šios plėvelės puikiai tinka šilumos kontrolei vasarą, o žiemą sumažina šilumos nuostolius iki 20 proc. Veidrodinė plėvelė taip pat leidžia jums kontroliuoti saulės šviesos patekimą pagal jūsų norą ir pasižymi optimaliomis šiluminėmis savybėmis. Galingas atspindys veikia panašiai kaip veidrodiniai saulės akiniai. Diena veidrodinė plėvelė atspindės vaizdą į lauką ir viduje esantys daiktai bus nematomi, vakare situacija bus atvirkštinė, įjungus šviesą – viduje esantys daiktai taps matomi. Veidrodinė plėvelė veikia tokiu principu - atspindi tą pusę, kurioje tuo metu yra daugiau šviesos. Taigi veidrodžio efektas priklauso nuo apšvietimo sąlygų.

Apsaugokite save nuo UV ir saulės spindulių, kaitros, spindinčios pro langus, ir apsaugokite savo daiktus nuo pažeidimo.

Veidrodinė plėvelė idealiai tinka bet kokiam pastato dizainui tiek viduje, tiek išorėje.

Įprasti langų stiklai negali sustabdyti kenksmingos saulės spinduliuotės. Veidrodinė plėvelė itin gerai atspindi kenksmingus UV spindulius. Ji apsaugo baldus nuo blukimo taip pat padinina viduje esančių medžiagų ilgaamžiškumą ir tarnavimo laiką.

Matinė plėvelė suteikia pageidaujamą spalvos toną stiklo pertvaroms ar tiesiog langams. Ji atskiria erdves, praleidžia šviesą, tačiau riboja matomą vaizdą. Matinės plėvelės pagalba stiklui galima suteikti naują atspalvį ir visišką privatumą, tai yra ideali interjero detalė. Papildoma Matinės plėvelės nauda yra ta, kad ši plėvelė tuo pačiu metu neužtamsindama patalpos, atskiria erdves, suteikia privatumo, bet tuo pačiu gerai praleidžia šviesą.
Matinių plėvelių rūšys:
● Matinė šerkšno plėvelė (matinė, pilka, blizgi)
● Matinė dūmų plėvelė (balta, matinė)
● Matinė ledo plėvelė (matinė su šiurkščiu paviršiumi)
Matinės plėvelės yra populiarios privačių namų voniose, kolidoriuose, pagalbinėse patalpose, balkonuose, o komerciniame sektoriuje montuojamos ant vidaus pertvarų, atskiriant erdves, posėdžių salėse, gamyklose ir pan. Matinė plėvelė naudojama kuriant privatumą, taip pat naudojama kaip žymekliai, siekiant išlaikyti stiklo apsaugą. Mes jums siūlome platų elegantiškų matinių plėvelių pasirinkimą, kad jus įsitikintume, jog stilius ir funkcija puikiai dera prie jūsų projekto ar interjero. Siūlomų matinės plėvelės rūšių kolekcija patenkins visus oficialius, modernius ir tradicinius architektūros stilius, o jos plataus panaudojimo ir pritaikymo galimybės yra tai, ko reikia būtent jums.

Veidrodine plevele mamams ir biurams. Tonuota plevele langams
Veidrodine plevele mamams ir biurams. Tonuota plevele langams
Veidrodinė ir matine plevele, apsaugine plevele
Veidrodinė ir matine plevele, apsaugine plevele

Matinė plėvelė

Veidrodinė plėvelė

Apsauginė plėvelė yra specialios rūšies apsauginė plėvelė, neleidžianti stiklui skilti ir dūžti. Apsauginė plėvelė veikia kaip apsauga nuo šukių, stipraus smūgio metu. Apsauginė plėvelė padeda sumažinti žalą, gresiančią jūsų turtui ir padeda išvengti sužalojimų, stiklui dūžus. Taigi, norint užtikrinti pilną apsaugą namui, biurui ar parduotuvei ir užkirsti kelią nusikaltėliui įsmukti į jūsų valdas, apsauginė plėvelė yra būtina ir namuose, ir darbo vietoje. Plėšikams ir įsibrovėliams stikliniai langai yra patogus būdas patekti į vidų, todėl jie tampa pagrindiniu taikiniu. Norint to išvengti, apsauginė lango plėvelė yra labai geras sprendimas. Tai yra saugiausias būdas apsisaugoti nuo vagysčių, užtikrinti žmonių saugumą viduje ir išvengti stiklo dūžių bei nelaimingų atsitikimų.

Apsaugine plevele nuo staigios vagystes ir stiklo duzio
Apsaugine plevele nuo staigios vagystes ir stiklo duzio
Pertvaru dekoras, matine plevele biurui, ofisui, reklama
Pertvaru dekoras, matine plevele biurui, ofisui, reklama

Stiklo dekoras

Šiuolaikiniuose interjeruose stiklas yra labai populiarus, naudojamas tiek privačiuose, tiek komerciniuose objektuose. Plačiai naudojamas ir stiklo dekoravimas - kai ant plėvelės, o vėliau ant stiklo perkeliamas sukurtas vaizdas, fotografija ar pasirinkta grafika. Šiuolaikiniame dizaine ir interjere stiklas laikomas svarbiu grožio ir erdvės elementu. Tuo tarpu stiklo dekoravimas naudojamas atgaivinti erdvei ir suteikti stiklui grožio bei unikalumo.

Stiklas visada buvo populiari medžiaga, tačiau šiuolaikiniame interjere ypatingai. Stiklą visada sutiksi architektūroje, jį begalo pamėgę dizaineriai, kurie naudoja jį tiek privačiuose, tiek ir komerciniuose interjeruose. Perkelti pasirinktą dizainą ar vaizdą ant plėvelės ir klijuoti jį ant stiklo yra plačiausiai naudojamas stiklo dekoravimo plėvele būdas. Jums tereikia išsirinkti norimą raštą, o mes jį suprojektuosime, perkelsime ant plėvelės ir instaliuosime ant stiklo. Stiklo dekoravimas plačiai naudojamas pastatų interjere, biuruose, dažnai vaizdai perkeliami ant stiklo pertvaros, o tai pagyvina biuro vaizdą, Ant stiklo pertvarų dažnai montuojami unikalūs įmonės logo.

Apsauginė plėvelė