Išmanioji plėvelė (Smart film) - kitoks žvilgsnis į stiklą

- reguliuokite šviesos pralaidumą stikle tarp skaidrios ir nepermatomos, pultelio, jungiklio arba išmaniosios programėlės pagalba.

Įjunkite išmaniąją plėvelę ir turėkite skaidrų stiklą arba išjunkite išmaniąją (Smart film) plėvelę ir stiklas taps nepermatomas, matinis.

Išmanioji (Smart film) plėvelė instaliuojama ant esamų langų ir naujai statomų langų, stiklo pertvarų ir konstrukcijų, vonios kambariuose, iš esmės visur, kur yra stiklas.

Išmanioji (Smart film) plėvelė sujungia savyje daugybę funkcijų, tokių kaip šviesos reguliavimas, UV ir infraraudonųjų spindulių blokavimas, stiklo apsauga ir privatumas.

Išmanioji (Smart film) plėvelė yra novatoriška ir tvari.

Išmaniosios plėvelės savybės:

*Draugiška aplinkai ir prisideda prie energijos taupymo;
* Šviesos pralaidumas ir stiklo apsauga;
* Užblokuoja 99% UV spindulių, neleidžia išblukti baldams;
* Privatumas - užblokuokite nepageidaujamas žvilgsnius;
* Lengva įdiegti, valdyti ir priažiūrėti;
* Pritaikoma prie įvairaus dydžio langų ir stiklo.

Išmanioji plėvelė Smart film
Išmanioji plėvelė Smart film
Ismanioji plevele Smart film
Ismanioji plevele Smart film
Privatumas ir saugumas:
Pagrindinė išmaniojo stiklo funkcija yra privatumas ir saugumas, skaidrią ir nepermatomą stiklo būseną galima valdyti bet kuriuo metu ir akimirksniu pakeisti skaidrų stiklą į nepermatomą.

Garso izoliacija:
Išmanioji plėvelė gali iš dalies blokuoti triukšmą.

Pritaikyk prie išmaniųjų namų:
Išmanioji plėvelė gali būti derinama su išmaniųjų namų sistema, kad būtų pasiektas vieningas valdymas ir padidintas efektyvumas.

Ilgas tarnavimo laikas:
Išmanioji plėvelė gali būti naudojama daugiau nei 2 milijonus kartų paspaudimų (įjunk/išjunk režime) ir daugiau nei 80 000 valandų atviroje (įjungtoje) būsenoje, tarnavimo laikas yra 15 metų.

Energijos taupymas ir aplinkos apsauga:
Užblokuokite daugiau nei 98% infraraudonųjų spindulių. Įjungta plėvelė yra skaidri, tačiau išjungus ją - šviesa visvien praeina ir patalpoje bus šviesu, o tai ne tik patogu, bet ir taupo elektros energijos sąnaudas.
Saugumas:
Išmaniosios plėvelės privalumas yra tai, kad ji apsaugo stiklą ir turi gerą atsparumą smūgiams, taip pat apsaugo nuo stiklo šukių įvykus dūžiui.

Įvairūs valdymo metodai:
Rankinis perjungimas, valdymas pulteliu, valdymas išmaniąją programėle gali būti pritaikyti pagal kliento poreikius.

Projektoriaus funkcija:
Išmanusis stiklas gali būti naudojamas kaip projekcinis ekranas, kai jis yra išjungtas.

Išmaniojo stiklo pranašumai:
Akimirksniu sukuriama ir valdoma privati erdvė, veiksmingai ir greitai apsaugoma asmeninė erdvė, novatoriškas pastatas su gražiu ir patraukliu akiai stiklu, taupoma energija, sumažinamas oro kondicionavimas, naudojama mažiau energijos, blokuojama 99% ultravioletinių spindulių ir 98% infraraudonųjų spindulių. Profesionalios garantinės ir pogarantinės paslaugos.
Ismanioji plevele Smart film Lietuvoje
Ismanioji plevele Smart film Lietuvoje
Ismanioji plevele Smart film
Ismanioji plevele Smart film