Veidrodinė plėvelė.jpg

  Kartu rasime geriausią sprendimą!!!

            info@stiklotonavimas.lt
                   +37065754851

  • Instagram
  • Facebook
Aurora plėvelė.jpg
Matinė plėvelė balkone #privatumas

Mes Jums suteiksime profesionalias plėvelės instaliavimo paslaugas. Mūsų komanda yra aukštos kvalifikacijos ir viena geriausių rinkoje. Sau taikome aukščiausius reikalavimus, kad įgyvendintume jūsų norus ir patenkintume jūsų lukesčius. Mes rasime geriausią Jūsų poreikius atitinkantį plėvelės tipą ar tai būtų apsauginė plėvelė, veidrodinė plėvelė, matinė plėvelė, tonuojanti plėvelė, išmanioji (smart film) plėvelė ar stiklo dekoras. Teikiamų paslaugų kokybė yra pagrindinis mūsų prioritetas, todėl montuojame tik aukščiausios kokybės rinkoje esančias plėveles. Mes stengiamės, kad jūs gautumėte aukščiausios kokybės produktą ir paslaugą už geriausią kainą. Laimingas klientas yra geriausias įvertinimas mums.

Langų plėvelių tipai:

Kiekviena stiklo plėvelių rūšis atitinka skirtingus poreikius. Taigi, prieš įsigyjant plėvelės montavimo paslaugą, ką jus turėtumėte žinoti apie plėveles? Yra įvairių tipų langų plėvelės - apsauginės langų plėvelės, veidrodinės ir apsaugančios nuo UV spindulių langų plėvelės, matinės langų plėvelės, rūko, ledo arba šerkšno langų plėvelės, dekoratyvinės langų plėvelės, su vaizdu arba pjaustytų ornamentų plėvelės, tonuojančios langų plėvelės, išmaniosios (smart film) langų plėvelės, pilnai vaizdą blokuojančios plėvelės, kurios yra skirtingų spalvų ir atspalvių, blizgios arba matinės.

Stiklo dekoravimo plėvelės

Pagal jūsų dizainą ar pasirinktą raštą specialia programa vaizdas yra perkeliamas ant plėvelės ir vėliau instaliuojamas ant stiklo, taip pat galimas kitas būdas – plėvelės išpjaustymas ploteriu pagal norimą raštą. Prieš atliekant stiklo dekoro plėvelės klijavimo būdą atliekama vizualizacija, kad klientas galėtų įvertinti būsimą vaizdą. Estetiškos gražios formos, vaizdai suderinti su dizaineriu šiuo metu yra labai populiarus būdas pagyvinti nuobodžias stiklo pertvaras ar langus.

Stiklo apsauga

Saugumas yra prioritetas daugumai mūsų klientų ir mes galime pasiūlyti Jums tuos poreikius atitinkančią apsauginę plėvelę. Apsauginės plėvelės yra langų plėvelės, kurios apsaugo stiklą nuo įsilaužimo ar stiklo šūkių. Apsauginių plėvelių efektyvumas matuojamos mikronais, kuo daugiau plėvelė turi mikronų, tuo ji yra storesnė ir saugesnė. Dažnai apsauginės plėvelės klijuojamos keliais sluoksniais, pavyzdžiui 2 sluoksniai apsauginės plėvelės po 200 mikronų, ko pasekoje gauname labai efektyvią stiklo apsaugą.

Apsauga nuo kenksmingų UV spindulių ir saulės kaitros

Apsaugine plevele

Jeigu jūsų langai yra pietinėje pusėje ir norite apsisaugoti nuo saulės kaitros, UV spindulių ir apsaugoti savo turtą nuo išblukimo, turėtumėte apsvarstyti veidrodinės plėvelės įsigyjimą, Mes Jums padėsime pasirinkiti veidrodinę plėvelę, užtikrinančią apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių ir kaitros. Taip pat šviesiu paros metu veidrodinė plėvele suteiks privatumo, kadangi iš lauko pusės vaizdas nebus matomas, tačiau vakare, viduje įjungus šviesą, vaizdas bus matomas. Veidrodinė plėvelė yra metalizuota ir atspindį tą pusę, kurioje tuo metu yra daugiau šviesos.

Atsparumas išblukimui

Siūlome tik geriausios kokybės plėveles, kurios yra patvarios ir išlaiko ilgaamžiškumą. Plėvelės, kurios yra prastesnės kokybės, linkusios išblukti dėl saulės spindulių poveikio. Mūsų siūlomos veidrodinės, matinės ir apsauginės plėvelės yra atsparios blukimui visam suteiktam garantiniam laikotarpiui.

Padeda taupyti

Langų plėvelės sumažina šilumos nuostolius žiemą apie 20 %. O vasarą sumažina kaitros patekimą į vidų, atspindėdama kaitrą į išorę, o tai padeda palaikyti komfortiškesnę temperatūrą jūsų gyvenamajame būste ar darbo vietoje ir sumažina energijos sąnaudas. Šią kaitrią vasarą mes padėjome daugumai šeimų ir biurių užsitikrinti komfortišką buvimą patalpoje.

Kainos ir kokybės santykis

Kiekvienos plėvelės kaina skiriasi priklausomai nuo jūsų poreikių. Darbo plotas, pasirinkta plėvelė, papildomos detalės turi įtakos teikiamos paslaugos kainai. Visas procesas nuo plėvelės pasirinkimo iki jos montavimo, visa paslaugos vertė bus su jumis aptarta prieš pradedant montavimo darbus. Užtikiname Jus, kad mes pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį.

Profesionalus montavimas

Kiekvienas klientas nori būti tikras, kad jam bus suteiktos geriausios paslaugos. Tos pačios taisyklės galioja ir tada, kai montuojama langų plėvelė. Įsitikinimas, kad plėvelė yra tinkamai parinkta, tvirtai laikosi ant lango,yra teisingai parinkto dydžio, tinkamai instaliuota yra įgūdis, kurį gali atlikti tik profesionaliai apmokytas meistras. Mūsų meistrai yra kvalifikuoti ir profesionalai plėvelės montavime. Šie specialistai taiko tik teisingas technikas, kad atliktų profesionalų plėvelės instaliavimą.

Jei turite klausimų, susijusių su langų plėvelėmis, veidrodinėmis, matinėmis plėvelėmis, stiklo dekoravimu, plėvelių klijavimu, išmaniosiomis (smart film) plėvelėmis, kviečiame susisiekti su mumis šiandien. Mes mielai suteiksime Jums daugiau informacijos apie plėveles ir pasiūlysime plėvelės montavimo paslaugą.