top of page
Veidrodinė plėvelė.jpg
Veidrodinė plėvelė.jpg
Matinė plėvelė.jpgM
rukas plevele.jpg
IMG_20221019_101400.jpg
Veidrodinė plėvelė.webp
Veidrodinė plėvelė
veidrodine-plevele6.jpg

Veidrodinė plėvelė

Veidrodinės plėvelės apsaugos jūsų namus ar biurą nuo saulės kaitros ir UV spindulių. Veidrodinė plėvelė nereikalauja jokios papildomos priežiūros, valoma kaip paprastas stiklas, nenaudojant ambrazyvinių medžiagų. Veidrodinė plėvelė apsaugos jūsų turtą nuo saulės pažeidimų ir išblukimo. Šios plėvelės puikiai tinka šilumos kontrolei vasarą, o žiemą sumažina šilumos nuostolius iki 20 proc.  Veidrodinė plėvelė taip pat leidžia jums kontroliuoti saulės šviesos patekimą pagal jūsų norą ir pasižymi optimaliomis šiluminėmis savybėmis. Galingas atspindys veikia panašiai kaip veidrodiniai saulės akiniai. Diena Veidrodinė plėvelė atspindės vaizdą į lauką ir viduje, esantys daiktai bus nematomi, vakare situacija bus atvirkštinė, įjungus šviesą – viduje esantys daiktai taps matomi. Veidrodinė plėvelė veikia tokiu principu - atspindi tą pusę, kurioje tuo metu yra daugiau šviesos. Taigi veidrodžio efektas priklauso nuo apšvietimo sąlygų.

Apsaugokite save nuo UV ir saulės spindulių, kaitros, spindinčios pro langus, ir apsaugokite savo daiktus nuo pažeidimo.

Veidrodinė plėvelė idealiai tinka bet kokiam pastato dizainui tiek viduje, tiek išorėje.

Įprasti langų stiklai negali sustabdyti kenksmingos saulės spinduliuotės. Veidrodinė plėvelė itin gerai atspindi kenksmingus UV spindulius. Ji apsaugo baldus nuo blukimo taip pat padinina viduje esančių medžiagų ilgaamžiškumą ir tarnavimo laiką nuo pernelyg didelio saulės poveikio.

Matinė plėvelė

Matinė plėvelė suteikia pageidaujamą spalvos toną stiklo pertvaroms ar tiesiog langams. Ji atskiria erdves, praleidžia šviesą, tačiau riboja matomą vaizdą. Matinės plėvelės pagalba stiklui galima suteikti naują atspalvį ir visišką privatumą, tai yra ideali interjero detalė. Papildoma Matinės plėvelės nauda yra ta, kad ši plėvelė tuo pačiu metu neužtamsindama patalpos, atskiria erdves, suteikia privatumo, bet tuo pačiu gerai praleidžia šviesą.
Matinių plėvelių rūšys:

● Matinė šerkšno plėvelė (matinė, pilka, blizgi)
● Matinė dūmų plėvelė (balta, matinė)
● Matinė ledo plėvelė (matinė su šiurkščiu paviršiumi)

Matinės plėvelės yra populiarios privačių namų voniose, kolidoriuose, pagalbinėse patalpose, balkonuose, o komerciniame sektoriuje montuojamos ant vidaus pertvarų, atskiriant erdves, posėdžių salėse, gamyklose ir pan. Matinė plėvelė naudojama kuriant privatumą, taip pat naudojama kaip atitraukimo žymekliai, siekiant išlaikyti stiklo apsaugą. Mes jums siūlome platų elegantiškų matinių plėvelių pasirinkimą, kad jus įsitikintume, jog stilius ir funkcija puikiai dera prie jūsų projekto ar interjero. Siūlomų matinės plėvelės rūšių kolekcija patenkins visus oficialius, modernius ir tradicinius architektūros stilius, o jos plataus panaudojimo ir pritaikymo galimybės yra tai, ko reikia būtent jums.

matine-privatumo-suteikianti-langu-pleve

Apsaugine plevele

SUNICE-12-MIL-0-3mm-transparente-segurid

Apsauginė plėvelė

Apsauginė plėvelė yra specialios rūšies apsauginė plėvelė, neleidžianti stiklui skilti ir dūžti. Apsauginė plėvelė veikia kaip apsauga nuo šūkių, stipraus smūgio metu. Apsauginė plėvelė padeda sumažinti žalą, gresiančią jūsų turtui ir padeda išvengti sužalojimų, stiklui dūžus.

Taigi, norint užtikrinti pilną apsaugą namui, biurui ar parduotuvei ir užkirsti kelią nusikaltėliui įsmukti į jūsų valdas, apsauginė plėvelė yra būtina ir namuose, ir darbo vietoje. Plėšikams ir įsibrovėliams stikliniai langai yra patogus būdas patekti į vidų, todėl jie tampa pagrindiniu taikiniu. Norint to išvengti, apsauginė lango plėvelė yra labai geras sprendimas. Tai yra saugiausias būdas apsisaugoti nuo vagysčių, užtikrinti žmonių saugumą viduje ir išvengti stiklo dūžių bei nelaimingų atsitikimų.

Stiklo dekoras

Šiuolaikiniuose interjeruose stiklas yra labai populiarus, naudojamas tiek privačiuose, tiek komerciniuose objektuose. Plačiai naudojamas ir stiklo dekoravimas - kai ant plėvelės, o vėliau ant stiklo perkeliamas sukurtas vaizdas, fotografija ar pasirinkta grafika. Šiuolaikiniame dizaine ir interjere stiklas laikomas svarbiu grožio ir erdvės elementu. Tuo tarpu stiklo dekoravimas naudojamas atgaivinti erdvei ir suteikti stiklui grožio bei unikalumo.

Stiklas visada buvo populiari medžiaga, tačiau šiuolaikiniame interjere ypatingai. Stiklą visada sutiksi architektūroje, jį begalo pamėgę dizaineriai, kurie naudoja jį tiek privačiuose, tiek ir komerciniuose interjeruose.

Perkelti pasirinktą dizainą ar vaizdą ant plėvelės ir klijuoti jį ant stiklo yra plačiausiai naudojamas stiklo dekoravimo plėvele būdas. Jums tereikia išsirinkti norimą raštą, o mes jį suprojektuosime, perkelsime ant plėvelės ir instaliuosime ant stiklo. Stiklo dekoravimas plačiai naudojamas pastatų interjere, biuruose, dažnai vaizdai perkeliami ant stiklo pertvaros, o tai pagyvina biuro vaizdą, Ant stiklo pertvarų dažnai montuojami unikalus įmonės logo.

755ece6090b75182ab2b1194f6d241fc.jpg

Mes Jums suteiksime profesionalias plėvelės instaliavimo paslaugas. Mūsų komanda yra aukštos kvalifikacijos ir viena geriausių rinkoje.

Sau taikome aukščiausius reikalavimus, kad įgyvendintume jūsų norus ir patenkintume jūsų lukesčius.

Mes rasime geriausią Jūsų poreikius atitinkantį plėvelės tipą ar tai būtų apsauginė plėvelė, veidrodinė plėvelė, matinė plėvelė, tonuojanti plėvelė, išmanioji (smart film) plėvelė ar stiklo dekoras.

Teikiamų paslaugų kokybė yra pagrindinis mūsų prioritetas, todėl instaliuojame tik aukščiausios kokybės rinkoje esančias plėveles.

Mes stengiamės, kad jūs gautumėte aukščiausios kokybės produktą ir paslaugą už geriausią kainą.

Laimingas klientas yra geriausias įvertinimas mums!

Langų plėvelių tipai:

Kiekviena stiklo plėvelių rūšis atitinka skirtingus poreikius. Taigi, prieš įsigyjant plėvelės montavimo paslaugą, ką jus turėtumėte žinoti apie plėveles? Yra įvairių tipų langų plėvelės - apsauginės langų plėvelės, veidrodinės ir apsaugančios nuo UV spindulių langų plėvelės, matinės langų plėvelės, rūko, ledo arba šerkšno langų plėvelės, dekoratyvinės langų plėvelės, su vaizdu arba pjaustytų ornamentų plėvelės, tonuojančios langų plėvelės, išmaniosios (smart film) langų plėvelės, pilnai vaizdą blokuojančios plėvelės, kurios yra skirtingų spalvų ir atspalvių, blizgios arba matinės.

Stiklo dekoravimo plėvelės:

Pagal jūsų dizainą ar pasirinktą raštą specialia programa vaizdas yra perkeliamas ant plėvelės ir vėliau instaliuojamas ant stiklo, taip pat galimas kitas būdas – plėvelės išpjaustymas ploteriu pagal norimą raštą. Prieš atliekant stiklo dekoro plėvelės klijavimo būdą atliekama vizualizacija, kad klientas galėtų įvertinti būsimą vaizdą. Estetiškos gražios formos, vaizdai suderinti su dizaineriu šiuo metu yra labai populiarus būdas pagyvinti nuobodžias stiklo pertvaras ar langus.

Stiklo apsauga:

Saugumas yra prioritetas daugumai mūsų klientų ir mes galime pasiūlyti Jums tuos poreikius atitinkančią apsauginę plėvelę. Apsauginės plėvelės yra langų plėvelės, kurios apsaugo stiklą nuo įsilaužimo ar stiklo šūkių. Apsauginių plėvelių efektyvumas matuojamos mikronais, kuo daugiau plėvelė turi mikronų, tuo ji yra storesnė ir saugesnė. Dažnai apsauginės plėvelės klijuojamos keliais sluoksniais, pavyzdžiui 2 sluoksniai apsauginės plėvelės po 200 mikronų, ko pasekoje gauname labai efektyvią stiklo apsaugą.

Apsauga nuo kenksmingų UV spindulių ir saulės kaitros:

Jeigu jūsų langai yra pietinėje pusėje ir norite apsisaugoti nuo saulės kaitros, UV spindulių ir apsaugoti savo turtą nuo išblukimo, turėtumėte apsvarstyti veidrodinės plėvelės įsigyjimą, Mes Jums padėsime pasirinkiti veidrodinę plėvelę, užtikrinančią apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių ir kaitros. Taip pat šviesiu paros metu veidrodinė plėvele suteiks privatumo, kadangi iš lauko pusės vaizdas nebus matomas, tačiau vakare, viduje įjungus šviesą, vaizdas bus matomas. Veidrodinė plėvelė yra metalizuota ir atspindį tą pusę, kurioje tuo metu yra daugiau šviesos.

Atsparumas išblukimui:

Siūlome tik geriausios kokybės plėveles, kurios yra patvarios ir išlaiko ilgaamžiškumą. Plėvelės, kurios yra prastesnės kokybės, linkusios išblukti dėl saulės spindulių poveikio. Mūsų siūlomos veidrodinės, matinės ir apsauginės plėvelės yra atsparios blukimui visam suteiktam garantiniam laikotarpiui.

Padeda taupyti:

Langų plėvelės sumažina šilumos nuostolius žiemą apie 20 %. O vasarą sumažina kaitros patekimą į vidų, atspindėdama kaitrą į išorę, o tai padeda palaikyti komfortiškesnę temperatūrą jūsų gyvenamajame būste ar darbo vietoje ir sumažina energijos sąnaudas. Šią kaitrią vasarą mes padėjome daugumai šeimų ir biurių užsitikrinti komfortišką buvimą patalpoje.

Kainos ir kokybės santykis:

Kiekvienos plėvelės kaina skiriasi priklausomai nuo jūsų poreikių. Darbo plotas, pasirinkta plėvelė, papildomos detalės turi įtakos teikiamos paslaugos kainai. Visas procesas nuo plėvelės pasirinkimo iki jos montavimo, visa paslaugos vertė bus su jumis aptarta prieš pradedant montavimo darbus. Užtikiname Jus, kad mes pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį.

Profesionalus montavimas:

Kiekvienas klientas nori būti tikras, kad jam bus suteiktos geriausios paslaugos. Tos pačios taisyklės galioja ir tada, kai montuojama langų plėvelė. Įsitikinimas, kad plėvelė yra tinkamai parinkta, tvirtai laikosi ant lango, yra teisingai parinkto dydžio, tinkamai instaliuota yra įgūdis, kurį gali atlikti tik profesionaliai apmokytas meistras. Mūsų meistrai yra kvalifikuoti ir profesionalai plėvelės montavime. Šie specialistai taiko tik teisingas technikas, kad atliktų profesionalų plėvelės instaliavimą.

Jei turite klausimų, susijusių su langų plėvelėmis, veidrodinėmis, matinėmis plėvelėmis, stiklo dekoravimu, plėvelių klijavimu, išmaniosiomis (smart film) plėvelėmis, kviečiame susisiekti su mumis šiandien. Mes mielai suteiksime Jums daugiau informacijos apie plėveles ir pasiūlysime plėvelės montavimo paslaugą. 

bottom of page